Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Dřevěná hůl pro aktivní důchodce Zobrazit větší

Dřevěná hůl pro aktivní důchodce

410 Kč

Přidat na seznam přání

DS34395662

Potěšte své blízké, babičky, či dědečky, originálním a vskutku netradičním dárkem v podobě dřevěné hole s držákem na pití. Skvěle je pobavíte a zároveň pomůžete ke hbitějšímu pohybu i v úctyhodném věku a navíc bez možnosti dehydratace! Dřevěná hůl má na konci gumu pro lepší přilnavost k povrchu a stabilnější oporu. Do držáku na pití lze umístit jakoukoli běžně dostupnost lahev. Naprostou vychytávkou je zvonek v horní části, který je praktickým pomocníkem v krizových situacích, kdy je potřeba upozornit okolí na pohyb starší osoby. Hůl je zdobena jemnými frézovanými ozdobami.

18 ks

Skladem u dodavatele

Kup si tento produkt a přičte se ti 8 věrnostní body. Stav tvého konta bude tedy 8 body můžeš body střádat nebo proměnit za voucher (min.50kč) aktuálně je 8 Kč.


Více informací

 Potěšte své blízké, babičky, či dědečky, originálním a vskutku netradičním dárkem v podobě dřevěné hole s držákem na pití. Skvěle je pobavíte a zároveň pomůžete ke hbitějšímu pohybu i v úctyhodném věku a navíc bez možnosti dehydratace! Dřevěná hůl má na konci gumu pro lepší přilnavost k povrchu a stabilnější oporu. Do držáku na pití lze umístit jakoukoli běžně dostupnost lahev. Naprostou vychytávkou je zvonek v horní části, který je praktickým pomocníkem v krizových situacích, kdy je potřeba upozornit okolí na pohyb starší osoby.

Hůl je zdobena jemnými frézovanými ozdobami.  • Funkce 3v1: hůl, držák na pití, zvonek
  • Výška: 90 cm


1x Dřevěná hůl s držákem na pití

30 dalších produktů ve stejné kategorii: