Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Kryt na iPhone 4 - žabka

110 Kč

Přidat na seznam přání

DS90456569

Obujte svůj iPhone 4 do letního outfitu! Tento zelený kryt v podobě žabky je natolik měkký, že se úžasně přizpůsobí vaší ruce, a zároveň z kvalitního materiálu TPU, pevný a kompletně omyvatelný (to, když se dostane iPhonu mezi prsty písek:). Můžete jej použít i jako stojánek. V horizontální poloze udrží iPhone stabilně, a tak můžete bezstarostně sledovat videa nebo fotografie, zatímco si třeba opalujete záda. Vykročte nalehko, stylově a bezstarostně!

3 ks

Skladem u dodavatele

Kup si tento produkt a přičte se ti 2 věrnostní body. Stav tvého konta bude tedy 2 body můžeš body střádat nebo proměnit za voucher (min.50kč) aktuálně je 2 Kč.


Více informací

Obujte svůj iPhone 4 do letního outfitu! Tento zelený kryt v podobě žabky je natolik měkký, že se úžasně přizpůsobí vaší ruce, a zároveň z kvalitního materiálu TPUpevný a kompletně omyvatelný (to, když se dostane iPhonu mezi prsty písek:).

Můžete jej použít i jako stojánek. V horizontální poloze udrží iPhone stabilně, a tak můžete bezstarostně sledovat videa nebo fotografie, zatímco si třeba opalujete záda.

Vykročte nalehko, stylově a bezstarostně!  • Materiál: TPU (termoplastický polyuretan) chrání iPhone před poškrábáním a otlučením
  • Slouží také jako stojánek
  • Pouze pro iPhone 4 


  • 1x kryt na iPhone 4

30 dalších produktů ve stejné kategorii: