Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Magnetický poznámkovník Zobrazit větší

Magnetický poznámkovník

120 Kč

Přidat na seznam přání

DS47144709

Lednička bývá vždy na očích. Proč ji nevyužít jako nástěnku? S naším praktickým magnetickým poznámkovníkem to bude nejjednodušší věc na světě. Nejen, že pod magnetku můžete přickavknout různé důležité papíry (složenky, dopisy apod.), díky speciálnímu stíratelnému fixu, který je součástí balení, na ni dokonce můžete psát. Vyplňte vlastním textem prázdné komiksové bubliny. Báječné a úžasně praktické. Vše je dokonale po ruce a na jednom z nejviditelnějších míst v domácnosti. Náš Magnetický poznámkovník ocení všichni, kdo potřebují narychlo něco sdělit dalším členům domácnosti nebo týmu.

3 ks

Skladem u dodavatele

Kup si tento produkt a přičte se ti 2 věrnostní body. Stav tvého konta bude tedy 2 body můžeš body střádat nebo proměnit za voucher (min.50kč) aktuálně je 2 Kč.


Více informací

Lednička bývá vždy na očích. Proč ji nevyužít jako nástěnku? S naším praktickým magnetickým poznámkovníkem to bude nejjednodušší věc na světě. Nejen, že pod magnetku můžete přickavknout různé důležité papíry (složenky, dopisy apod.), díky speciálnímu stíratelnému fixu, který je součástí balení, na ni dokonce můžete psát. Vyplňte vlastním textem prázdné komiksové bubliny. Báječné a úžasně praktické. Vše je dokonale po ruce a na jednom z nejviditelnějších míst v domácnosti. Náš Magnetický poznámkovník ocení všichni, kdo potřebují narychlo něco sdělit dalším členům domácnosti nebo týmu.  • Materiál: plast
  • Barva: žlutá
  • Rozměry: 10 x 10 x 0,2 cm


1 x Magnetický poznámkovník