Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Mluvící dálkový ovladač – ovládej ženu

342 Kč

Přidat na seznam přání

DS64927642

Možná nevíme, po čem touží ženy, ale určitě víme, po čem touží každý muž! Tvoje manželka ti sama přinese pivo, když se budeš dívat na fotbal.Ovladač je zařízení, jehož nápad se mohl zrodit pouze v hlavě muže. 33 nezbytných funkcí a mezi nimi „dones pivo!”, „běž k mamince”, „zmlkni, ženo”. Pro muže toužící po silných dojmech je určená sekce „Zábava v posteli”, a nechybí ani „záchranná sekce”. Ovladač vydává příkazy sugestivním hlasem profesionálního lektora, aby Ti Tvoje vyvolená nemusela číst myšlenky. Pozor! Zkouška naladění ovladače pro některé modely žen může skončit úrazem uživatele. Výrobek je určený pro osoby obdařené smyslem pro humor.

226 ks

Skladem u dodavatele

Kup si tento produkt a přičte se ti 6 věrnostní body. Stav tvého konta bude tedy 6 body můžeš body střádat nebo proměnit za voucher (min.50kč) aktuálně je 6 Kč.


Více informací

Možná nevíme, po čem touží ženy, ale určitě víme, po čem touží každý muž! Tvoje manželka ti sama přinese pivo, když se budeš dívat na fotbal.Ovladač je zařízení, jehož nápad se mohl zrodit pouze v hlavě muže. 33 nezbytných funkcí a mezi nimi „dones pivo!”, „běž k mamince”, „zmlkni, ženo”. Pro muže toužící po silných dojmech je určená sekce „Zábava v posteli”, a nechybí ani „záchranná sekce”. Ovladač vydává příkazy sugestivním hlasem profesionálního lektora, aby Ti Tvoje vyvolená nemusela číst myšlenky.

Pozor! 
Zkouška naladění ovladače pro některé modely žen může skončit úrazem uživatele.

Výrobek je určený pro osoby obdařené smyslem pro humor.
  • Originální dálkový ovladač na ženy
  • Vydává povely hlasem profesionálního lektora
  • Velmi dobrá kvalita nahrávky
  • 33 žertovných textů
  • Všechny texty v českém jazyku
  • Červená dioda fungující v průběhu reprodukce zvuku
  • Napájení : 2 x AA baterie (nejsou součást balení)
  • Barevný obal vysoké kvality v českém jazyku
     
 


1 x Mluvící dálkový ovladač-ovládej ženu

30 dalších produktů ve stejné kategorii: