Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Párátkový náklaďák Zobrazit větší

Párátkový náklaďák

142 Kč

Přidat na seznam přání

DS12233937

Pošlete párátka jejich vlastní cestou po stole ve skutečném náklaďáku! Párátkový pickup TOOTHPICKUP™ nadchne všechny motoristy i milovníky zajímavého designu. Toto porcelánové autíčko je opatřeno gumovými koly, která se skutečně otáčejí. Zároveň guma brání případnému pádu ze stolu. Retro autíčko zabaví jak malé, tak i ty větší. S trochou fantazie jej lze naplnit v podstatě čímkoliv. Autíčko dodáváme v dárkovém balení.

1 Položka

Skladem u dodavatele

Kup si tento produkt a přičte se ti 2 věrnostní body. Stav tvého konta bude tedy 2 body můžeš body střádat nebo proměnit za voucher (min.50kč) aktuálně je 2 Kč.


Více informací

Pošlete párátka jejich vlastní cestou po stole ve skutečném náklaďáku!  Párátkový pickup TOOTHPICKUP™ nadchne všechny motoristy i milovníky zajímavého designu. Toto porcelánové autíčko je opatřeno gumovými koly, která se skutečně otáčejí. Zároveň guma brání případnému pádu ze stolu. Retro autíčko zabaví jak malé, tak i ty větší. S trochou fantazie jej lze naplnit v podstatě čímkoliv. Autíčko dodáváme v dárkovém balení.  • Retro designový doplněk na váš stůl.
  • Vyroben z porcelánu
  • Rozveselí každou oslavu


 1x Párátkový náklaďák

30 dalších produktů ve stejné kategorii: