Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Retro indukční reproduktor - elektrický

530 Kč

Přidat na seznam přání

DS61275996

Jedno z dalších skvostných spojení moderní technologie a čistého retra. Tento reproduktor vypadá nejlépe vedle postele, kdy ho můžete použít jako hlasitější budík vašeho telefonu nebo jen pro poslech hudby před spaním. Usaďte do této zhmotněné nostalgie svůj chytrý telefon a díky pouhému dotyku dvou zařízení poslouchejte hudbu se skvělým zvukem! Dokonce jej přitom můžete nabíjet. Stačí připojit k zadní straně reproduktoru USB nabíjecí kabel. Reproduktor může být napájen i z baterie, a tak využijete naplno výhody bezdrátové technologie. FUNGUJE SE VŠEMI TYPI MOBILNÍCH TELEFONŮ

1 Položka

Skladem u dodavatele

Kup si tento produkt a přičte se ti 10 věrnostní body. Stav tvého konta bude tedy 10 body můžeš body střádat nebo proměnit za voucher (min.50kč) aktuálně je 10 Kč.


Více informací

Jedno z dalších skvostných spojení moderní technologie a čistého retra. Tento reproduktor vypadá nejlépe vedle postele, kdy ho můžete použít jako hlasitější budík vašeho telefonu nebo jen pro poslech hudby před spaním. 

Usaďte do této zhmotněné nostalgie svůj chytrý telefon a díky pouhému dotyku dvou zařízení poslouchejte hudbu se skvělým zvukem! Dokonce jej přitom můžete nabíjet. Stačí připojit k zadní straně reproduktoru USB nabíjecí kabel. 

Reproduktor může být napájen i z baterie, a tak využijete naplno výhody bezdrátové technologie. 

 

FUNGUJE SE VŠEMI TYPI MOBILNÍCH TELEFONŮ  • Kompatibilní s většinou smartphonů
  • Napájení přes USB nebo 3 AA baterie (není součástí)
  • USB nabíjecí kabel součástí balení
  • Telefon lze nabíjet zapojením USB kabelu do zadní části reproduktoru


  • 1x Retro dotykový reproduktor
  • 1x USB nabíjecí kabel

30 dalších produktů ve stejné kategorii: