Informace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Teleskopická plácačka na mouchy Zobrazit větší

Teleskopická plácačka na mouchy

133 Kč

Přidat na seznam přání

DS30211896

Mouchy a jiný létající hmyz umí pěkně znepříjemnit život. Ať už sedíte venku na zahradě nebo kompujete uprostřed přírody. Silnou a praktickou zbraní na létající potvory je tato speciální teleskopická plácačka. Díky skládací rukojeti je vhodná do každého zavazadla. Po vytažení do plné délky se stává životu nebezpečnou zbraní pro všechny mouchy a jiné létavce. Každý turista, táborník, rybář nebo milovník grilování bude z této navýsost praktické teleskopické plácačky nadšený. Můžeme zaručit, že rozhodně nebude zasunutá někde hluboko, na nedostupném místě. Naopak - zaručujeme, že tuhle teleskopickou plácačku nedáte z ruky!

5 ks

Skladem u dodavatele

Kup si tento produkt a přičte se ti 2 věrnostní body. Stav tvého konta bude tedy 2 body můžeš body střádat nebo proměnit za voucher (min.50kč) aktuálně je 2 Kč.


Více informací

Mouchy a jiný létající hmyz umí pěkně znepříjemnit život. Ať už sedíte venku na zahradě nebo kompujete uprostřed přírody. Silnou a praktickou zbraní na létající potvory je tato speciální teleskopická plácačka. Díky skládací rukojeti je vhodná do každého zavazadla. Po vytažení do plné délky se stává životu nebezpečnou zbraní pro všechny mouchy a jiné létavce. Každý turista, táborník, rybář nebo milovník grilování bude z této navýsost praktické teleskopické plácačky nadšený. Můžeme zaručit, že rozhodně nebude zasunutá někde hluboko, na nedostupném místě. Naopak - zaručujeme, že tuhle teleskopickou plácačku nedáte z ruky!  • Délka (ve složeném stavu): 26 cm
  • Délka (v roztaženém stavu): 72 cm


1 x Teleskopická plácačka na mouchy

30 dalších produktů ve stejné kategorii: